Stosowalność badań socjologicznych...
Treść zainspirował incydent powołania się na Miłość dygnitarzy społeczeństwa, które w wielu "publikacjach" i "dziełach" przeczy kultywowaniu Takiej Wartości.
Wspominam epizody czytelnicze, gdzie powoływano się na "badania naukowców amerykańskich" w rozumieniu "wyniki badań na społeczeństwie kraju USA" ( takie słowo, nieprecyzyjnie cytując, chyba Satyryka ).
Otóż emigracyjna pula obywateli z wielu Europejskich lokalizacji, wykazała witalność bezprzykładną, zasiedlając połacie Ameryki Północnej. Wzorując na tradycjach Europejskich, własnym sumptem uformowały się tam elity i sorty podległe ( takie słowo ).
Społeczeństwo to wytworzyło, strefy które w Europie stanowią Prawem zabronione atawizmy społeczne, a jako przykład niewolnictwo, bo w jakiej sytuacji znajduje się nielegalny emigrant pracujący w takim kraju ( ? ).
"Badania na Obywatelach USA", to wyniki zafałszowane wobec zastosowań na innych terytoriach, więc gdy spojrzeć, "zasługują" na status liczb do porównań, a nie projekcji na obszar społeczny.
Kończąc dodam, w kontekście dygnitarzy, że te środowiska, to strefy chronione prawem. Prawem egzekwowanym aparatem przymusu społecznego, a świadczy to tylko o jakości rządzenia, przez te środowiska.
Inspirowany Autor : Andrzej Fejster. ( 22-03-26 03:30 )